CALENDARI DE PROMOCIÓ DE LA FCA: http://www.fcatletisme.cat/Promocio/promocio2013/calendaripromocio.htm

CALENDARI PISTA COBERTA: http://www.fcatletisme.cat/Pcoberta/pcoberta2013/calendaripistacoberta.htm

CALENDARI AIRE LLIURE: http://www.fcatletisme.cat/Pairelliure/pairelliure2013/calendariairelliure.htm

NOVEMBRE

11-11          CROS AGRAMUNT                                                                                  AGRAMUNT

17-11          CONTROL FCA DE PROMOCIÓ                                                             LLEIDA

18-11          CROSS  DE LA LITERA                                                               TAMARITE DE LITERA

DESEMBRE

15-12         CONTROL FCA PROMOCIÓ + PROVES COMBINADES                      LLEIDA

16-12          PUJADA A LA SEU VELLA                                                                        LLEIDA

GENER

03-01         CNAT. CATALUNYA IND.  I CLUBS DE VETERANS DE CROS          VENTALLÓ

20-01         CNAT. CATALUNYA CROS CURT  PER CLUBS                                   VIC

26/01        CNAT. CATALUNYA DE CLUBS CADET P.C.                                        SABADELL

27-01         CNAT. CATALUNYA INDIVIDUAL I PER CLUBS DE CROS                  MATARÓ

FEBRER

02/02       CNAT. ESPANYA EQUIPS VETERANS P.C.                                         ANTEQUERA

03/02       CROS D’ARBECA                                                                                   ARBECA

09/02       ELIMINATÒRIES RELLEUS 4X200 CADET                                           SABADELL

09/02       CNAT. CATALUNYA DE VETERANS PER CLUBS                               SABADELL

09/10-02  CTO. ESPAÑA PROMESA P.C.                                                        SAN SEBASTIÁN

10/02        FINAL TROFEU SABADELL                                                                   SABADELL

10/02        CROS DE BELLVÍS                                                                                BELLVÍS

16/17-02   CTO. ESPAÑA ABSOLUTO P.C.                                                           SABADELL

17/02       CROS DE TÀRREGA                                                                              TÀRREGA

23/02        CNAT. CATALUNYA JUVENIL                                                                 SABADELL

23/02       ELIMITARÒRIES RELLEUS 4X200 INFANTIL                                        SABADELL

24/02       CROS DE JUNEDA                                                                              JUNEDA

24/02       CNAT. CATALUNYA DE VETERANS                                                      SABADELL

24/02     CTO. ESPAÑA DE CROS PER CLUBS                                                   MARINA D’OR

MARÇ

02/03        JORNADA PRÉVIA CNAT CATALUNYA INFANTIL PC                          SABADELL

03/03       CROS DE MOLLERUSSA                                                                MOLLERUSSA

03/03         CNAT. CATALUNYA CADET P.C. + RELLEUS                                     SABADELL

02/03-03  CTO. ESPAÑA JUVENIL P.C.                                                                   ANTEQUERA

02/03-03  CNAT. ESPANYA DE VETERANS P.C.                                                   SARAGOSSA

03/03       1a CURSA DE LA DONA                                                                    AGRAMUNT

09/03       CNAT. CATALUNYA INFANTIL P.C.  + RELLEUS                                    SABADELL

09/03       OLIMPIADA ESCOLAR FLAMICELL                                                         LA POBLA DE SEGUR

09/10-03  CTO. ESPAÑA CADETE P.C.                                                                 VALÈNCIA

10/03       CROS DE PALAU D’ANGELSOLA                              PALAU D’ANGLESOLA

16/17-03    CTO. ESPAÑA JÚNIOR P.C.                                                                 ANTEQUERA

19/24-03   CNAT. EUROPA VETERANS P.C.                                                         S. SEBASTIÁN

ABRIL

13/04       PREVIA CNAT. CATALUNYA RELLEUS BENJAMÍ                                  A DESIGNAR

13/14-04      1A JORNADA CNAT. CATALUNYA DE CLUBS                                   A DESIGNAR

14/04       CROS DEL CLOT DEL DIMONI                                                                EL POAL

20/04        PREVIA CNAT. CATALUNYA RELLEUS ALE-INF-CADET                      A DESIGNAR

20/21        2A JORNADA CNAT. CATALUNYA DE CLUBS                                      A DESIGNAR

28-04        CTO. ESPAÑA DE CLUBES 1A DIVISIÓN FEMENINA 1A JDA.             LLEIDA

MAIG

01/05        TROFEU PRATENC                                                                                 EL PRAT DE LLOBREGAT

04/05       FINAL CNAT CATALUNYA RELLEUS BEN-ALE-INF-CADET                   A DESIGNAR

11-12/05       CNAT CATALUNYA CLUBS BENJ-ALE-INF-CADET                            A DESIGNAR

11/12       FINAL CNAT. CATALUNYA DE CLUBS                                                      A DESIGNAR

19/05       CTO. ESPAÑA DE CLUBES 1A DIVISIÓN FEMENINO 2A JDA.                A DESIGNAR

JUNY

01-02/06     CNAT. CATALUNYA JUVENIL-JUNIOR-PROMESA                                A DESIGNAR

02/06       CROS CURSA DE LA GUINEU                             VILANOVA DE BELLPUIG

08/06        PRÈVIA CNAT CATALUNYA INDIVIDUAL ALEVÍ-INFANTIL                      A DESIGNAR

08/06        CNAT. CATALUNYA DE CLUBS DE VETERANS                                      A DESIGNAR

08-06       CTO. ESPAÑA DE CLUBES 1A DIVISIÓN FEMENINA JDA. FINAL           A DESIGNAR

09/06       PRÈVIA CNAT. CATALUNYA INDIVIDUAL BENJAMÍ-CADET                   A DESIGNAR

15/06        CNAT. CATALUNYA BENJAMÍ-ALEVÍ-INFANTIL                                       A DESIGNAR

16/06        CNAT. CATALUNYA CADET                                                                       A DESIGNAR

16/06         CNAT. CATALUNYA DE VETERANS                                                        A DESIGNAR

22/23-06 CTO. ESPAÑA JUVENIL A.L.                                                                    DURANGO 

28/30-06 CTO. ESPAÑA VETERANOS A.L.                                                            VITORIA

29/06        CNAT. CATALUNYA DE CLUBS SUB-20                                               A DESIGNAR

29/30-06 CTO. ESPAÑA PROMESA A.L.                                                                A DESIGNAR

JULIOL

02-03/07       CNAT. CATALUNYA ABSOLUT                                                        MATARÓ

06/07-07 CTO. ESPAÑA CADETE                                                                       GRANOLLERS

06/07-07 CTO. ESPAÑA JUNIOR                                                                        CASTELLÓ

13-07        CTO. ESPAÑA DE CLUBES A.L. DE VETERANOS                                A DESIGNAR

27/28        CNAT. ESPAÑA ABSOLUTO                                                                    A DESIGNAR